Jako již tradičně každé léto tu máme nové blátotlačky s ladičkami ve znaku. Novinkami jsou pro letošek modely YZ250F a YZ85.

Model YZ250F 2019 se může pochlubit zcela novou konstrukcí motoru s elektrickým startérem, novou hlavou válce, novým pístem, profilem vaček a geometrií válce, spojkou většího průměru a dalšími prvky pro vyšší výkon v horním a středním pásmu otáček.

Jeho zcela přepracovaný dvojitý kolébkový rám je navržen s ohledem na optimalizaci polohy uchycení motoru tak, aby byl výsledkem ještě vyváženější stroj s lepšími reakcemi v zatáčkách a vyšší trakcí. Nový lehčí a kompaktnější design kapotáže a upravená ergonomie přinášejí jezdci pocit splynutí se strojem.

Prvotřídní odpružení KYB® s inovovanými vnitřními díly zajišťuje optimální rovnováhu mezi komfortem a špičkovými závodními výkony. Kromě výše uvedeného je zcela nový model YZ250F 2019 také standardně vybaven komunikační řídicí jednotkou (CCU), která jezdcům umožňuje bezdrátově se spojit se svým motocyklem a nastavit si stroj podle vlastních preferencí – vše, co potřebují, je telefon s aplikací Yamaha Power Tuner.

 

Nový motokrosový model Yamaha YZ85 pro mladé jezdce byl významně přepracován s cílem zdokonalit výkon a ergonomii. Zcela nový motor, odpružení a další prvky vysoce výkonného a dokonale spolehlivého modelu YZ85 pomohou jezdcům seriálu bLU cRU k zisku vítězství.

 

 + videoVíc najdete na www.yamaha-motor.eu nebo u nejbližšího dealera značky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here