Český závodník Karel Abraham má za sebou vstup do své další sezony Grand Prix. Na okruhu Losail v Kataru však neprožil zrovna příjemný den. Již na začátku prvního tréninku se mu zastavila jeho stroj Ducati a Karel tak následně objel pouze sedm plně měřených kol.

Ve druhém tréninku sice již naplno pracoval na přípravě stroje na nedělní závod, nicméně nenalezl dobrý pocit z předku motocyklu a trénink ukončil až na 21. místě, když jeho nejlepší čas měl hodnotu 1:56,394.

 

 

Karel Abraham

„Máme prostor pro zlepšení, abychom jeli rychleji a myslím, že se tam můžeme zítra dostat, ale dnešní výsledek není v žádném případě špatný. Není to, kde bych chtěl být, protože máme potíže s přilnavostí a nemám ani dobrý pocit s předkem motorky. Dnes to bylo obtížné, protože na začátku prvního tréninku se motorka zastavila, když jsme opustili pit lane a museli jsme se vrátit a ztratili jsme tak čas. V druhém tréninku jsem dokázal vyřešit spoustu toho, co nám bránilo v zlepšování, a nyní musíme pracovat na vyřešení ostatních problémů.“

 


zdroj: bikeracing.cz / foto: angelnietoteam/fb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno