Žhavá novinka italské Ducati se poprvé představila v České republice. Jaká byla Scrambler Night a jak se motorka líbila?

Scrambler je v rámci nabídky italské Ducati trochu jiná motorka, která čeká na rozdílné zákazníky a tak se dalo čekat, že také jeho představení v České republice proběhne jinak, než jsme u Ducati zvyklí. A stalo se. Pro Scrambler Night vybral dovozce hodně zajímavý prostor Jatka78 (web), který standardně slouží jako domovská scéna pro Cirk La Putyka, mladý umělecký soubor věnující se novému pojetí cirkusu. A právě akrobacie spojená s moderním tancem byla jedním z programů párty.

 

Prvním bodem programu ale nebyl nikdo jiný, než Dominika Gawlizcková, poslední dobou hodně sledovaná a oblíbená mladá cestovatelka známá svým projektem Dominika na cestě. Během příprav na brzkou cestu po Austrálii si našla Dominika hodinku na přednášku o svojí poslední cestě do Kyrgyzstánu, což je rozhodně zajímavé povídání.

 

Pak už přišel na řadu zmiňovaný Cirk La Putyka s představením na trampolíně a následně v závěsech. Zakončením pak bylo odkrytí plachty z Ducati Scrambler a několik stovek návštěvníků se zvědavě hrnulo k pódiu, aby si motorku prohlédli. Podle prvních ohlasů se Scrambler většině návštěvníků hodně líbil, stejně tak jako nám. Podobné reakce byly také na módní přehlídku, kde bylo předvedeno oblečení a příslušenství z nové kolekce Scrambler. Překvapivě se o prezentaci nepostarali profesionální modelky a modelové, ale členové DOC Ducati klubu, což bylo sympatické.

 

Tradičním bodem párty Ducati bývá také tombola a i letos se povedlo. Pro děti z Dětského domova v Krásné Lípě u Rumburka byla vybrána částka 37.400,-, která rozhodně udělá radost. Tu pak samozřejmě udělaly také věcné ceny od Ducati a jejích partnerů. Následně přišel na řadu poslední bod programu, koncert rockabilly skupiny Queens of Everything. Rock´n´roll se ke Scrambleru hodil, škoda jen, že tou dobou už bylo přítomno jen pár desítek lidí a kapela tak hrála skoro pro sebe.

 

Pocit? Párty ve výborném prostoru se zajímavým programem, jediným nedostatkem byla nedostatečná kapacita baru, kde se v první části akce tvořily dlouhé fronty. Možná to bylo jedním z důvodů, proč po představení motorky a kolekce oblečení velká část lidí z akce odešla, což byla velká škoda. Ve velkém prostoru se zbytek lidí rozprášil a vypadalo to, jakože tam nikdo nezbyl. A to si Scrambler ani program nezasloužili. 

 

První dojmy z testování Ducati Scrambler najdete ZDE, kompletní test pak v aktuálním Motohouse 3/2015.

Foto: autor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno