Valentino Rossi je v hodnocení novinek a prvních testů optimistický a věří, že v sezoně 2020 dosáhne zlepšení.

Sezona 2020 by mohla být v podání Valentina Rossiho tou poslední, kterou ve své kariéře v královské kubatuře MotoGP absolvuje. I proto se rozhodl Rossi před touto klíčovou sezonou změnit hned několik věcí pokusit se zlomit nezdar v posledních letech.

Asi největší novinkou je nový šéfmechanik v osobě Davida Munoze, zároveň ale Valentino po prvních zimních testech ve Valencii a Jerezu pozitivně hodnotí i novou motorku, která by také mohla pomoci posunu vpřed.

„David je o generaci mladší, což je pro mne zajímavé. Líbí se mi jeho styl práce, ale potřebuje více času, aby porozuměl tomu, jak funguje naše motorka a jak jsem zvyklý pracovat já. První dva testy ve Valencii a Jerezu byly ale pro celý náš tým pozitivní. Prvním pozitivním bodem byl David a pak také nová motorka, ze které jsem měl opravdu dobrý pocit. Stále tam jsou ještě nějaké problémy, ale musíme je řešit krok za krokem. Zatím to nevypadá špatně, ale máme před sebou ještě spoustu práce,“ řekl Valentino Rossi.

 


zdroj: bikeracing.cz / foto: Yamaha-racing

2020 awaits!

Around the world in 20 races! 🙌Buy your tickets for the 2020 #MotoGP season now! ⬇️http://bit.ly/GP20TicketsFB1#2020awaits

Zveřejnil(a) MotoGP dne Středa 4. prosince 2019

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno