Andrea Dovizioso přiznal, že na okruhu Motorland Aragón provázely stejné problémy všechny jezdce na motocyklech Ducati.

Italský závodník Andrea Dovizioso je stále jedním z jezdců, kteří mají na to, aby v letošní sezoně královské kubatury MotoGP bojovali o mistrovský titul. Zároveň ale Dovi přiznává, že Ducati je v současné době v komplikované situaci, a především na okruhu Motorland Aragón dobré výsledky komplikuje řada problémů.

 

 

„Je pravdou, že jsem očekával, že zde budeme mnohem konkurenceschopnější. Bohužel ani silný vítr, který zde stále fouká, nám moc nepomohl a myslím, že Ducati s tím mám mnohem větší problémy než ostatní motorky. Vypadá to, že jezdci na Hondách jsou opravdu silní, i Suzuki jsou na tom dobře. My jsme ale bohužel neudělali žádný progres a stále máme problém s větrem a pneumatikami,“ řekl Andrea Dovizioso.

Poté pokračoval slovy: „Když vidíte, že jsou všechny motocykly Ducati vzadu, má to nějaký důvod a neberte to jako výmluvu. Je zde ale spousta práce, kterou musíme udělat. Zatím se dokázal nejlépe adaptovat Jack. Když ale nemáte dobrý pocit z chování motocyklu, je velmi těžké jezdit rychle. Musíme se zaměřit na pneumatiky a zrychlit.“

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: ducati media

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno