Valentino Rossi sice prohrál boj o mistrovský titul, jeho obchodní společnosti se ale podařilo uzavřít skvělý obchod s Yamahou na dodávání oblečení a upomínkových předmětů

Valentino Rossi sice boj o mistrovský titul v roce 2015 prohrál se svým týmovým kolegou Jorge Lorenzem, ale přesto se mu podařilo dosáhnout skvělého cíle. Jeho společnost VR46 Racing Apparel, která vyrábí veškeré doplňky a merchandising pro značku Valentino Rossi 46 dosáhla dohody i s továrnou Yamaha.
 
V roce 2016 se tak Rossiho společnost bude starat vedle výroby a prodeje oblečení i všech doplňků s logem 46, tak i o veškeré předměty stejného druhu s logy továrního týmu Movistar Yamaha. Dle dostupných informací se tak jedná o vůbec největší obchod, který společnost VR46 Racing Apparel získala.
 
„Máme velkou radost z toho, že se nám podařilo dosáhnout dohody s Yamaha Factory Racing. Doufejme, že se jedná o začátek dlouhodobé spolupráce, kterou budou provázet další ještě větší projekty. Tato smlouva je skvělým ohodnocením kvality naší práce,“ řekl ředitel společnosti pan Alberto Tebaldi.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno