Barni Racing Team zahájil novou sezónu dvoudenními testy, které se konaly 7. a 8. března na španělském okruhu v Aragonu

Barni Racing Team zahájil novou sezónu dvoudenními testy, které se konaly 7. a 8. března na španělském okruhu v Aragonu. Důležitý byl prvotní kontakt týmu z Bergama s novými závodníky, Leandrem Mercadem a Ondřejem Ježkem. Ti dosáhli výborných výsledků, a to jak na úrovni dosažených časů, tak co se týče pocitu z jízdy.

Velká očekávání předchází tedy první závod sezony světového poháru třídy Superstock 1000, jenž se uskuteční právě na tomto okruhu 13. dubna 2014.

Ondra Ježek  

Marco Barnabò – manažer týmu
“Rozhodně jsme vykročili správnou nohou. Byly to dva dny velmi produktivního testování, ve kterých jsme vyzkoušeli několik zajímavých technických řešení a okamžitě jsme obdrželi výbornou zpětnou vazbu od obou jezdců. Nyní musíme nadále pokračovat v tvrdé práci tak, abychom se ukázali na prvních závodech připraveni a konkurenceschopní.”

 Ondřej Ježek #69
“S testem v Aragonu jsem velmi spokojený. Po zimní pauze jsem se kvalitně rozjezdil a získali jsme důležitá data pro závodní sezónu. Celý tým Barni Racing odváděl po oba dny skvělou práci a posunuli jsme se s nastavením motocyklu hodně dopředu. Rovněž naše časy na kolo 1:53,8 slibují, že bychom měli s Leandrem letos bojovat o ty nejvyšší příčky. Už nyní se těším, až se opět posadím do sedla Panigale “.

Foto: Barni Racing Team , fb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno