Čekali jsme, kdy to přijde, a je to tu. BMW se chystá každou chvíli vypustit svůj nový cruiser R18 do světa a je jasné, že to bude znamenat také řadu customových motorek na tomto základu.

A jelikož má Roland Sands tak trochu výsadní postavení (na R18 přímo spolupracoval), byl to právě on, kdo se k sériové R18 dostal jako první. A nedalo mu to, aby nepřipravil nějakou pecku. Tentokrát se po vzoru svého otce pustil do dragsteru.

Vlastní zadní pevná část rámu, upravené blatníky, přední vidle z R nineT, brzdy z S 1000 RR, dvoudílná sportovní řídítka. K tomu kola, světlo a pár dalších dílů z katalogu RSD pro R18.

 

 

 

Zdálo by se, že hotovo, jenže… to by člověk nesměl přehlédnout malou stříbrnou láhev pod sedlem. Správně, máme co dělat se vstřikováním dusíku, konkrétně systémem od Nitrous Express.

K takto upravenému motoru nová jednotka a samozřejmě výfuky RSD. No, kravál to dělá řádný, mrkněte na YouTube. Hodně povedená je také galerie zaznamenávající celou stavbu, kterou najdete na www.rolandsands.com.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno