Royal Enfield je od roku 1901 symbolem odolnosti, cílevědomé dlouhověkosti a autenticity. Zachovává dědictví stavby jednoduchých, harmonických motocyklů spojením tradičního řemeslného zpracování s moderní technologií a vytváření čistých motocyklových zážitků.

Dnes, ve svém 120. roku existence Royal Enfield znovu představí na domácím indickém trhu svůj ikonický motocykl Classic uvedením zcela nového modelu Royal Enfield Classic 350 – nadčasový motocykl přepracovaný tak, aby splňoval moderní ambice.

  • Royal Enfield uvádí na indický trh zcela nový model Classic 350, typický, nadčasový a retro styl se všemi základními prvky současných motocyklů
  • Navazuje na odkaz původního a ikonického modelu Royal Enfield Classic – poprvé uvedeného na trh v roce 2008
  • Vychází z moderního motoru řady J se zcela novým podvozkem pro kultivovaný, hladký a osvěžující zážitek z jízdy

Oficiální uvedení modelu Royal Enfield Classic 350 pro Evropu proběhne na EICMA 2021 – dostupnost modelu v regionu se očekává na jaře 2022

 

 

Zcela nový Classic 350 přidává další novou kapitolu do dědictví společnosti Royal Enfield při stavbě autentických britských motocyklů z poválečné éry, které milují nadšenci po celém světě. Inspiraci designu řady Classic lze datovat až do roku 1948 s průkopnickým modelem Royal Enfield Model G2.

Model G2 sloužil jako silná inspirace v designu velmi populárního modelu Classic 500, který byl uveden na trh v roce 2008. Classic 500 dále pomohl předefinovat motocyklový trh střední objemové kategorie a byl nedílnou součástí obnovy značky Royal Enfield, až do zastavení výroby spolehlivého motoru UCE 500 v roce 2020. Během 12 let bylo vyrobeno více než 3 miliony kusů modelu Classic 500, které si vybudovaly neuvěřitelné vlastní dědictví – a nyní je nový Classic 350 připraven převzít štafetu a dále stavět na této legendě.

Zcela nový Classic 350, poháněný moderním jednoválcovým motorem o objemu 349 cm3, chlazeným vzduchem, který byl nedávno uveden na modelu Meteor 350, přináší novou úroveň pohodlí, plynulosti a kultivovanosti. Classic 350 generuje výkon 20,2 k při 6100 ot./min a točivý moment 27 Nm při 4000 ot./min. S primárním vyvažovacím hřídelem, který snižuje vibrace, se znovuzrozený Classic 350 cítí na silnici hladký a dobře vychovaný.

 

 

Řazení je ostré, plynulé a uvolněné díky optimalizované 5stupňové převodovce, která zajišťuje silné zrychlení ve městě, a také uvolněnou jízdu cestovní rychlostí. K velké radosti nadšenců Royal Enfield si nový Classic 350 zachovává nezaměnitelný zvuk výfuku.

Classic 350, navržený a vyvinutý týmy designérů a inženýrů ve dvou nejmodernějších technologických centrech společnosti Royal Enfield v Indii a Velké Británii, je produktem skutečné spolupráce napříč kontinenty.

Zcela nový podvozek je navržen tak, aby poskytoval vynikající pohodlí a manévrovatelnost. Byl navržen tak, aby byl tužší, podvozek podporuje větší jistotu při vyšších rychlostech v zatáčkách a na rovných silnicích se cítil stabilní. Díky lepší ergonomii jízdy a jistějšímu brzdění se Classic cítí agilní, což ještě více zvyšuje zážitek z jízdy.

 

https://www.facebook.com/Kusumrajautomobiles/videos/145879951035525

 

Všechny nové varianty Classic 350 budou vybaveny dvoukanálovým ABS a zadními kotoučovými brzdami. Pro pohodlnější jízdu má nový Classic nová, širší sedla s polstrováním z měkké pěny. Díky zbrusu novým řídítkům byla poloha jízdy upravena, aby se dále zlepšil komfort při zachování známého klasického pocitu.

Moderní dotek přináší nový digitálně analogový sdružený přístroj s LCD informačním panelem. Pro usnadnění rychlého nabíjení doplňkového příslušenství na cestách bude pod řídítky k dispozici USB nabíjecí bod.

Nový Classic 350 bude k dispozici se širokou škálou originálního příslušenství pro motocykly, navrženého a vyvinutého tak, aby doplňovalo jeho všestrannost a zvyšovalo pohodlí, užitečnost a styl. Sada nového příslušenství pro Classic 350 zahrnuje řadu možností, které byly navrženy pro specifická potřeby umožňují jezdci vylepšit funkci motocyklu podle jejich preferencí.

Na příslušenství motocyklu Royal Enfield je poskytována komplexní 3letá záruka a je navrženo, vyvinuto a certifikováno společně s motocyklem. Pro další sebevyjádření byl inspirován modelem Classic 350 výběr jezdeckého vybavení, včetně helem, triček a doplňků pro životní styl.

 

 

Nový Classic 350 bude poprvé představen na evropské půdě na letošním veletrhu EICMA v Miláně v listopadu tohoto roku. Classic 350 navazuje na fenomenální evropský úspěch Meteoru 350 a dále posiluje nabídku produktů společnosti Royal Enfield pro střední segment – přináší ještě atraktivnější a přístupnější možnosti pro jezdce všech věkových kategorií a zkušeností.

 

#BeReborn #AllNewClassic350 #RoyalEnfieldClassic #RoyalEnfield

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno